תואר B.ed מכללת וינגייט במסלול הארבע שנתי עם התמחות ביציבה. M.A בקינזיולוגיה קלינית מאוניברסיטת Rhodes דרום אפריקה. השלים תואר שלישי Ph.D בפעילות גופנית מותאמת לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים.

מנהל את סטודיו יציבה ותנועה, קליניקה לטיפולים ומרכז העשרה ולמידה. מחבר הספר - ליקויי יציבה ומגבלות במערכת התנועה - אבחון מניעה וטיפול (תורגם לחמש שפות). שותף ומפתח עם חברת Muscle&Motion את האפליקציה הראשונה והמתקדמת בעולם ללימוד האנטומיה והקינזיולוגיה של גוף האדם בזיקה ליציבה (שלושה מליון עוקבים ברחבי העולם).

Muscle & Motion Posture  |  www.muscleandmotion.com

ולפני הכל, חי, נושם ואוהב תנועה.
אבי היה בעל מוסך למכוניות, ואימי מורה... ליוגה. במשך שנים חשתי שגדלתי על איזשהו קו רצף חינוכי שבקצהו האחד יש מפתח שוודי, ובקצהו השני מקל קטורת... אך לבסוף הקונטרסט החינוכי הזה אפשר לי להגיע לאיזון אשר בא לידי ביטוי גם בגישתי המקצועית. באופן זה למרות שאני משלב בעבודתי מגוון שיטות - ארגז הכלים הכבד של אבא שלי נוטע אותי היטב באדמה... ואני נוטה לחפש בכל דבר גם את הביסוס המדעי.
מורה לתנועה, מרצה במכללות האקדמיות, ומנחה השתלמויות למטפלים בתחומי התנועה והשיקום, בארץ ובארה"ב.
הקליניקה

הקליניקה בתל אביב עוסקת בטיפולים פרטניים לילדים, נוער ומבוגרים עם ליקויי יציבה ומגבלות תפקודיות שונות במערכת התנועה והתפקוד המוטורי.

בצוות הקליניקה עובדים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, מודעים למורכבות הנושא, ממשיכים ללמוד לחקור ולהשתלם, ומצויידים בשילוב המנצח של צניעות ומקצועיות.
רוח התרגול שאנו מכוונים אליה מבוססת על הקשבה, התבוננות בתבניות התנועה של המטופל והתאמת אופי התרגול לצרכיו וליכולתו תוך שימוש ב"התאמות" (מודיפיקציות) הנשענות על הגיון קינזיולוגי והבנה מעמיקה של גוף האדם. כפי שאמר לאו צה: עם האדם, כמו בעבודת האדמה... אין טוב ממתינות.
הצוות שלנו:
maor.jpg
מאור אלמליח

בוגר תואר ראשון בפזיותרפיה, מטפל בצוות מחלקת השיקום הנוירולוגי בבית לוינשטיין, מדריך מוסמך לפעילות גופנית בחדרי כושר, ובעל ניסיון עשיר בהדרכת פעילות גופנית מותאמת לאוכלוסיות עם קשיים ומגבלות במערכת התנועה

רוני זולברג
פיזיותרפיסטית במחלקת השיקום במרכז הרפואי סוראסקי איכילוב, מדריכת פילאטיס, בעלת ניסיון רב בטיפול ביציבה וטיפול תנועתי מותאם לגיל  שלישי ולאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים
אור שגב
B.ed, בחינוך גופני, עם התמחות ביציבה, ארגונומיה ותנועה במכללת סמינר קיבוצים. בוגרת תואר ראשון בפזיותרפיה
 
ד"ר גיל זולברג
ניהול מקצועי, מאבחן, ומטפל בליקויי יציבה וקשיים מוטוריים
 
אורלי זולברג
M.A, תרפיסטית בתנועה ושילוב אומנויות, ומטפלת בקשיים רגשיים
 
קורסים והרצאות

במהלך השנה מתקיימים מגוון קורסים, הרצאות וסדנאות העמקה בתחומי היציבה התנועה והטיפול. כל הקורסים ברמה אקדמית גבוהה ומיועדים למדריכים בכל השיטות: מורים לתנועה, פילאטיס, פלדנקרייז, יוגה, אומנויות לחימה, הדרותרפיסטים, מדריכים בחדרי כושר, מטפלים במגע, ומטפלים פרארפואים, פזיותרפיסטים ומרפאים בעיסוק.

ספר: יציבה ותנועה
book-2021-2.jpg

הספר 'יציבה ותנועה' עוסק בחיבור בין היבטים תאורטיים למעשיים הקשורים לתנועת האדם וליציבתו מתוך שאיפה להרחיב ולהעשיר את האופן שבו נעשה שימוש בתנועה הן בהיבט הטיפולי הן בפעילות רגילה לשיפור דפוסי היציבה בתפקודי היומיום.

 

הספר יצא לאור גם בחו"ל על ידי Churchill Livingstone - Elsevier במהדורות מתורגמות לסינית, קוריאנית ואנגלית, והוא מונח כיום על מדפי הספריות במרבית המוסדות האקדמיים בעולם. מהדורה חמישית חדשה ומעודכנת יצאה לאור בימים אלו. 

Solberg, G. 2018 Postural Disorders  and Musculoskeletal Dysfunction: Diagnosis, Prevention and Treatment. Churchill Livingstone -  Elsevier

 
 
 
 
אפליקציית היציבה

אפליקצייה חדשה פורצת דרך בעולם היציבה, שנוצרה משיתוף פעולה של ד"ר גיל זולברג עם חברת Muscle&Motion.

אפליקציית היציבה הזו היא תמצית של עולם מקצועי שלם, שכבות עמוקות של ידע וניסיון שהועברו עם השנים ממורים גדולים ובעלי שיעור קומה מכל רחבי העולם. 

צרו קשר
ד"ר גיל זולברג: אבחון וטיפול תנועתי בליקויי יציבה ומגבלות במערכת התנועה
מרכז יציבה ותנועה – קליניקה לטיפולים ומרכז העשרה ולמידה
 
רחוב כיסופים 13 תל אביב  |  נייד: 0524-689676  |  מייל: gill@solberg.co.il

במקרה של פניה לקליניקה אנא צרפו את המידע הבא:

  • תאריך לידה

  • האם יש כאבים או מגבלות תנועה מסויימות.

  • האם יש אבחנות קודמות / טיפולים נוספים

  • פעילות גופנית (כדאי לפרט)

לאחר קבלת כל המידע הראשוני, ניצור קשר בהקדם עם כל המידע לגבי תאום פגישת אבחון.