תואר B.ed מכללת וינגייט במסלול הארבע שנתי עם התמחות ביציבה. M.A בקינזיולוגיה קלינית מאוניברסיטת Rhodes דרום אפריקה. השלים תואר שלישי Ph.D בפעילות גופנית מותאמת לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים בפקולטה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בוקרשט בשיתוף עם המרכז לספורט טיפולי בחולון ומכללת וינגייט.

מנהל את סטודיו יציבה ותנועה, קליניקה לטיפולים ומרכז העשרה ולמידה. מחבר הספר - ליקויי יציבה ומגבלות במערכת התנועה - אבחון מניעה וטיפול (תורגם לארבע שפות). מפתח בשיתוף עם חברת Muscle&Motion, את התוכנה הראשונה והמתקדמת בעולם, ללימוד האנטומיה והקינזיולוגיה של היציבה (מליון וחצי עוקבים ברחבי העולם).

ולפני הכל, חי, נושם ואוהב תנועה.
אבי היה בעל מוסך למכוניות, ואימי מורה... ליוגה. במשך שנים חשתי שגדלתי על איזשהו קו רצף חינוכי שבקצהו האחד יש מפתח שוודי, ובקצהו השני מקל קטורת... אך לבסוף הקונטרסט החינוכי הזה אפשר לי להגיע לאיזון אשר בא לידי ביטוי גם בגישתי המקצועית. באופן זה למרות שאני משלב בעבודתי מגוון שיטות - ארגז הכלים הכבד של אבא שלי נוטע אותי היטב באדמה... ואני נוטה לחפש בכל דבר גם את הביסוס המדעי.
מורה לתנועה, מרצה במכללות האקדמיות, ומנחה השתלמויות למטפלים בתחומי התנועה והשיקום, בארץ ובארה"ב.

הקליניקה בתל אביב עוסקת בטיפולים פרטניים לילדים, נוער ומבוגרים עם ליקויי יציבה ומגבלות תפקודיות שונות במערכת התנועה והתפקוד המוטורי.

בצוות הקליניקה עובדים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, מודעים למורכבות הנושא, ממשיכים ללמוד לחקור ולהשתלם, ומצויידים בשילוב המנצח של צניעות ומקצועיות.
רוח התרגול שאנו מכוונים אליה מבוססת על הקשבה, התבוננות בתבניות התנועה של המטופל והתאמת אופי התרגול לצרכיו וליכולתו תוך שימוש ב"התאמות" (מודיפיקציות) הנשענות על הגיון קינזיולוגי והבנה מעמיקה של גוף האדם. כפי שאמר לאו צה: עם האדם, כמו בעבודת האדמה... אין טוב ממתינות.
הצוות שלנו:
מאור אלמליח

בוגר תואר ראשון בפזיותרפיה, מטפל בצוות מחלקת השיקום הנוירולוגי בבית לוינשטיין, מדריך מוסמך לפעילות גופנית בחדרי כושר, ובעל ניסיון עשיר בהדרכת פעילות גופנית מותאמת לאוכלוסיות עם קשיים ומגבלות במערכת התנועה

רוני זולברג
פיזיותרפיסטית במחלקת השיקום במרכז הרפואי סוראסקי איכילוב, מדריכת פילאטיס, בעלת ניסיון רב בטיפול ביציבה וטיפול תנועתי מותאם לגיל  השלישי ולאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים
אור שגב
B.ed, בחינוך גופני, עם התמחות ביציבה, ארגונומיה ותנועה במכללת סמינר קיבוצים. בוגרת תואר ראשון בפזיותרפיה
 
אוהד אינטרטור
M.A, פיזיותרפיסט, מורה, ומדריך אימון תפקודי שיקומי
 
ד"ר גיל זולברג
ניהול מקצועי, מאבחן, ומטפל בליקויי יציבה וקשיים מוטוריים
 
אורלי זולברג
M.A, תרפיסטית בתנועה ושילוב אומנויות, ומטפלת בקשיים רגשיים
 

במהלך השנה מתקיימים מגוון קורסים, הרצאות וסדנאות העמקה בתחומי היציבה התנועה והטיפול. כל הקורסים ברמה אקדמית גבוהה ומיועדים למדריכים בכל השיטות: מורים לתנועה, פילאטיס, פלדנקרייז, יוגה, אומנויות לחימה, הדרותרפיסטים, מדריכים בחדרי כושר, מטפלים במגע, ומטפלים פרארפואים, פזיותרפיסטים ומרפאים בעיסוק.

הספר 'יציבה ותנועה' עוסק בחיבור בין היבטים תאורטיים למעשיים הקשורים לתנועת האדם וליציבתו מתוך שאיפה להרחיב ולהעשיר את האופן שבו נעשה שימוש בתנועה הן בהיבט הטיפולי הן בפעילות רגילה לשיפור דפוסי היציבה בתפקודי היומיום.

 

מיד עם הוצאתו לאור בארץ, הספר התקבל בהתלהבות
גם בחו"ל, תורגם לשלוש שפות - אנגלית, סינית וקוראנית, ומונח כיום על מדפי הספריות במרבית המוסדות האקדמיים בעולם. מהדורה רביעית חדשה ומעודכנת יצאה לאור בימים אלו.

לרכישת הספר

 
 
 
 

אפליקצייה חדשה פורצת דרך בעולם היציבה, שנוצרה משיתוף פעולה של ד"ר גיל זולברג עם חברת Muscle&Motion.

אפליקציית היציבה הזו היא תמצית של עולם מקצועי שלם, שכבות עמוקות של ידע וניסיון שהועברו עם השנים ממורים גדולים ובעלי שיעור קומה מכל רחבי העולם. 

 
ד"ר גיל זולברג: אבחון וטיפול תנועתי בליקויי יציבה ומגבלות במערכת התנועה
מרכז יציבה ותנועה – קליניקה לטיפולים ומרכז העשרה ולמידה
 
רחוב כיסופים 13 תל אביב  |  נייד: 0524-689676  |  מייל: gill@solberg.co.il